Zakwaterowanie

Hotel Diament Zabrze ***

Park Hotel Diament Zabrze **** to miejsce, w którym połączyliśmy najwyższe standardy komfortu z otoczeniem sprzyjającym aktywnemu spędzaniu wolnego czasu. Doskonale wyposażone pokoje i zaawansowane zaplecze biznesowe dzieli jedynie kilka kroków od przestronnego tarasu wypoczynkowego. Hotel zlokalizowany jest w pobliżu dwóch parków, tuż obok kluczowych szlaków komunikacyjnych (A4, A1 i DTŚ). Dla gości udostępniony jest duży parking. W nowym obiekcie goście mają do swojej dyspozycji 74 klimatyzowane pokoje. W skład standardowego wyposażenia każdego z pokoi wchodzą:

Telewizor LCD z szerokim wyborem kanałów,
– Wygodne biurko do pracy,
– Zestaw wypoczynkowy,
– Przestronna łazienka,
– Kawa, herbata oraz woda mineralna,
– Bezprzewodowy dostęp do Internetu.

 


Hotel Diament Zabrze *** usytuowany zaledwie kilka minut od centrum miasta oraz autostrady A4, A1 i DTŚ. Hotel posiada 38 komfortowych pokoi, wyposażonych w telewizor, bezpłatne łącze internetowe oraz telefon. W każdym pokoju do dyspozycji Gości jest łazienka z wanną lub prysznicem, niektóre wyposażone są dodatkowo w suszarkę do włosów. Na Państwa życzenie dostarczymy do pokoju żelazko i deskę do prasowania. Hotel oferuje m.in.: duży parking, fitness room, restaurację Atmosfera, bankomat.

 

 

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY

HOSTEL GUIDO

Hostel Guido to nowoczesny kompleks noclegowo – konferencyjny zlokalizowany blisko centrum miasta Zabrze, bezpośrednio przy Kopalni Guido. Bardzo dobre połączenie do autostrady A4 oraz DTŚ, co umożliwia szybkie przemieszczanie się po rejonie Górnego Śląska. Obiekt oferuje 85 miejsc noclegowych w 19 pokojach o standardzie hostelowym oraz 6 pokoi o podwyższonym standardzie.

 

OFERTA NOCLEGOWA

HOTEL ALPEX

Hotel Alpex jest nowoczesnym obiektem położonym blisko ścisłego centrum miasta (okolice ŚCCH, Multikina, Makro)
Jest to atrakcyjne miejsce pobytu dla Gości odwiedzających aglomerację śląską, szczególnie podróżujących w celach służbowych.
Posiadamy 52 komfortowo wyposażone pokoje, w standardzie ***
Dzięki niedalekiej odległości dworców PKS I PKP można w szybki sposób dostać się do naszego hotelu liniami autobusowymi nr 720, 270 oraz 156. Hotel Alpex jest atrakcyjnym miejscem pobytu dla Gości odwiedzających aglomerację śląską, szczególnie podróżujących w celach służbowych.
Bliskość Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice Pyrzowice, drogi krajowej 88 i autostrad A1 i A4, sprawia że Hotel Alpex to idealne miejsce dla osób podróżujących z Wrocławia, Krakowa a nawet z Warszawy.

OFERTA NOCLEGOWA

 

Print Friendly