Startup

MedTrends & Startup

Rozwijasz startup medyczny? Porozmawiaj z doświadczonymi lekarzami i przedsiębiorcami, zweryfikuj i zaprezentuj swój pomysł w czasie MedTrends 2017!

Tematyka tegorocznego Forum wyjątkowo mocno skupiona będzie na startupach.

Ważnym, nowym punktem programu będą organizowane w pierwszym dniu Konferencji, tj. 16.05.2017 w siedzibie Kardio-Med Silesia w Zabrzu całodniowe warsztaty MedTrends – StartUP!, dedykowane przedsiębiorcom z zakresu medycyny i lifescience. Uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich pomysłów, zasięgnięcia opinii i rady i wymiany doświadczeń z doświadczonymi ekspertami: inwestorami, lekarzami, prawnikami, innymi startupowcami oraz zapoczątkowania współpracy z najważniejszymi ośrodkami medycznymi w Polsce.

W programie przewidziane są 3 sesje warsztatowo-wykładowe, m.in. jak pitchować, jak rozmawiać z inwestorem, jak wypracować model biznesowy.

17.05.2017 natomiast, w drugim dniu konferencji MedTrends, w Hotelu Diament w Zabrzu, odbędzie się tradycyjnie już konkurs dla startupów w ochronie zdrowia –  III edycjaTOP TRENDS.

W tym roku przy organizacji Warsztatów i Konkursu połączyli swoje siły MedTrends i MEDmeetsTECH. MedTrends, Europejskie Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia, od lat gromadzi czołowych przedstawicieli środowiska medycznego, IT, nowych technologii medycznych. Konferencja stanowi już stały punkt na mapie wydarzeń dedykowanych nowoczesnej medycynie w Polsce.

MEDmeetsTECH prowadzi serię konferencji o innowacyjnej medycynie i  stanowi platformę wymianę wiedzy i kontaktów między środowiskiem medycznym, startupowym oraz technologicznym.

Więcej informacji dostępnych na stronie www.medtrends.pl w zakładce startup oraz na fanpage na fb: https://www.facebook.com/ForumMedTrends/ Pytania prosimy kierować na adres startup@medtrends.pl.

Print Friendly