Zapraszamy do udziału w V międzynarodowej konferencji MedTrends – Europejskim Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia. Spotkanie odbędzie się w Zabrzu, w dniu 5 grudnia 2019 r.

MedTrends to interdyscyplinarna konferencja poświęcona aktualnym trendom, problemom wyzwaniom w nowoczesnej ochronie zdrowia w Polsce i Europie. Tegoroczna edycja odbędzie się w siedzibie Śląskiego Centrum Chorób Serca w Auli prof. Religi rozpocznie się o godzinie 10.00 Sesją Inauguracyjną „Śląski ekosystem Start-Up’ów medycznych i biotechnologicznych – w którym miejscu jesteśmy i do czego zmierzamy?” a zakończy się ” Konkursem TOP TRENDS dla Start-Up’ów medycznych i biotechnologicznych” o godzinie 18.30.

Tegoroczne spotkanie skupiać się będzie wokół utworzenia ekosystemów Startap-Up’ów, zainicjowana zostanie dyskusja o potrzebach, napotkanych problemach przy zakładaniu i realizacji działalności operacyjnej Startap-Up’ów. Swoją wiedzą, doświadczeniem podzielą się laureaci konkursu TOP TRENDS w latach 2015-2018. Wiele miejsca w programie poświęcone będzie innowacjom w medycynie, a w szczególności rozwiązania dedykowane: kardiologii, diabetologii, okulistyce, medycynie spersonalizowanej, regeneracyjnej oraz rekonstrukcyjnej. Poruszona zostanie również tematyka zdrowia cyfrowego (telemedycyna, e i m-zdrowie).

Intensywny dzień konferencyjny zakończy sesją konkursową „TOP TRENDS”, podczas której wyłoniony zostanie najlepszy startup w ochronie zdrowia MedTrends 2019. Zgłoszenia można przesyłać na adres startup@medtrends.pl

Zapraszamy do Zabrza, na MedTrends 2019!MedTrends Forum
05.12.2019 r.

Śląskie Centrum Chorób Serca,

bud. B, Aula Prof. Z.Religii, II p.,
ul. M. C. Skłodowskiej 9,
41-800 Zabrze,

Dane kontaktowe

Dane organizatora:


Śląski Park Technologii Medycznych
Kardio-Med Silesia Sp. z o.o.

ul. Marii Curie-Skłodowskiej 10c

41-800 Zabrze

tel: 32 70 50 305
email: biuro@medtrends.pl

Biuro konferencji:


Magdalena Śpiewak

tel. 734 736 695
email: biuro@medtrends.pl

Koordynator ds. Współpracy Naukowej i Partnerstwa MT:


Joanna Zembala-John

tel. 600 255 343

email: j.zembala-john@medtrends.pl

Koordynator ds. Współpracy ze Sponsorami:


Barbara Magdziorz

tel. 508 225 238

Sledź nas na: