PARK HOTEL DIAMENT ZABRZE****

HOTEL DIAMENT ZABRZE***

Park Hotel Diament Zabrze **** to miejsce, w którym połączono najwyższe standardy komfortu z otoczeniem sprzyjającym aktywnemu spędzaniu wolnego czasu. Doskonale wyposażone pokoje i zaawansowane zaplecze biznesowe dzieli jedynie kilka kroków od przestronnego tarasu wypoczynkowego. Hotel zlokalizowany jest w pobliżu dwóch parków, tuż obok kluczowych szlaków komunikacyjnych (A4, A1 i DTŚ). Dla gości udostępniony jest duży parking. W nowym obiekcie goście mają do swojej dyspozycji 74 klimatyzowane pokoje. W skład standardowego wyposażenia każdego z pokoi wchodzą:

  • Telewizor LCD z szerokim wyborem kanałów
  • Wygodne biurko do pracy
  • Zestaw wypoczynkowy
  • Przestronna łazienka
  • Kawa, herbata oraz woda mineralna
  • Bezprzewodowy dostęp do Internetu

Hotel Diament Zabrze *** usytuowany zaledwie kilka minut od centrum miasta oraz autostrady A4, A1 i DTŚ. Hotel posiada 38 komfortowych pokoi, wyposażonych w telewizor, bezpłatne łącze internetowe oraz telefon. W każdym pokoju do dyspozycji Gości jest łazienka z wanną lub prysznicem, niektóre wyposażone są dodatkowo w suszarkę do włosów. Na specjalne życzenie obsługa dostarcza do pokoju żelazko i deskę do prasowania. Hotel oferuje m.in.: duży parking, fitness room, restaurację Atmosfera, bankomat.

 


HOSTEL GUIDO

Hostel Guido to nowoczesny kompleks noclegowo-konferencyjny zlokalizowany blisko centrum miasta Zabrze, bezpośrednio przy Kopalni Guido. Bardzo dobre połączenie do autostrady A4 oraz DTŚ, co umożliwia szybkie przemieszczanie się po rejonie Górnego Śląska. Obiekt oferuje 85 miejsc noclegowych w 19 pokojach o standardzie hostelowym oraz 6 pokoi o podwyższonym standardzie.

 


HOTEL ALPEX

Hotel Alpex jest nowoczesnym obiektem położonym blisko ścisłego centrum miasta (okolice ŚCCH, Multikina, Makro). Jest to atrakcyjne miejsce pobytu dla Gości odwiedzających aglomerację śląską, szczególnie podróżujących w celach służbowych. Obiekt posiada 52 komfortowo wyposażone pokoje, w standardzie ***
Dzięki niedalekiej odległości dworców PKS I PKP można w szybki sposób dostać się do Hotelu liniami autobusowymi nr 720, 270 oraz 156. Hotel Alpex jest atrakcyjnym miejscem pobytu dla Gości odwiedzających aglomerację śląską, szczególnie podróżujących w celach służbowych.
Bliskość Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice Pyrzowice, drogi krajowej 88 i autostrad A1 i A4, sprawia że Hotel Alpex to idealne miejsce dla osób podróżujących z Wrocławia, Krakowa a nawet z Warszawy.

 MedTrends Forum
05.12.2019 r.

Śląskie Centrum Chorób Serca,

bud. B, Aula Prof. Z.Religii, II p.,
ul. M. C. Skłodowskiej 9,
41-800 Zabrze,

Dane kontaktowe

Dane organizatora:


Śląski Park Technologii Medycznych
Kardio-Med Silesia Sp. z o.o.

ul. Marii Curie-Skłodowskiej 10c

41-800 Zabrze

tel: 32 70 50 305
email: biuro@medtrends.pl

Biuro konferencji:


Magdalena Śpiewak

tel. 734 736 695
email: biuro@medtrends.pl

Koordynator ds. Współpracy Naukowej i Partnerstwa MT:


Joanna Zembala-John

tel. 600 255 343

email: j.zembala-john@medtrends.pl

Koordynator ds. Współpracy ze Sponsorami:


Barbara Magdziorz

tel. 508 225 238

Sledź nas na: