Już po raz trzeci twórcy i właściciele innowacyjnych startupów z branży ochrony zdrowia będą mieli możliwość wziąć udział w konkursie MedTrends – TOP TRENDS – zaprezentowania swoich projektów i skonfrontowania ich z opiniami jurorów – autorytetów ze świata medycyny, nauki, biznesu. W jury konkursu zasiądą również przedstawiciele funduszy inwestycyjnych, którzy poszukują możliwości inwestycji w branży medycznej.

Oceniający zwracać będą przede wszystkim uwagę na innowacyjność oraz model biznesowy projektu.

Konkurs, wzorem poprzednich lat, stanowić będzie swego rodzaju barometr obecnej sytuacji na rynku nowoczesnej ochrony zdrowia, w tym e-Zdrowia w Polsce.

Właścicieli innowacyjnych projektów oraz startupów technologicznych oferujących rozwiązania z zakresu ochrony zdrowia, zainteresowanych udziałem w Konkursie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Zwycięzcami ubiegłorocznego konkursu TOP TRENDS zostali:

Tytuł Grand Prix oraz Nagrodę specjalną Prof. Mariana Zembali wygrał startup Laparo Medical Simulators! Nagroda specjalna Śląskiego Parku Technologii Medycznych powędrowała do Unitdoseone. Wyróżnienie i wsparcie mentoringowe Grupa NEUCA zostało przyznane startupowi StethoMe!

Jesteśmy przekonani, że także i w tym roku, podczas IV edycji MT zobaczymy wiele  ciekawych, wysoce innowacyjnych, potrzebnych medycznie i społecznie projektów. Czekamy na zgłoszenia!

Do zobaczenia!MedTrends Forum
05.12.2019 r.

Śląskie Centrum Chorób Serca,

bud. B, Aula Prof. Z.Religii, II p.,
ul. M. C. Skłodowskiej 9,
41-800 Zabrze,

Dane kontaktowe

Dane organizatora:


Śląski Park Technologii Medycznych
Kardio-Med Silesia Sp. z o.o.

ul. Marii Curie-Skłodowskiej 10c

41-800 Zabrze

tel: 32 70 50 305
email: biuro@medtrends.pl

Biuro konferencji:


Magdalena Śpiewak

tel. 734 736 695
email: biuro@medtrends.pl

Koordynator ds. Współpracy Naukowej i Partnerstwa MT:


Joanna Zembala-John

tel. 600 255 343

email: j.zembala-john@medtrends.pl

Koordynator ds. Współpracy ze Sponsorami:


Barbara Magdziorz

tel. 508 225 238

Sledź nas na: